Jak utrzymać porządek w łazience?

Posted By: Przemysław Korszeń In: Sub Category 2 On: poniedziałek, luty 12, 2018 Comment: 0 Hit: 237

Utrzymanie porządku w łazience wcale nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać. 

Wbrew pozorom łazienka to miejsce, w którym przechowujemy sporo rzeczy takich jak: ręczniki, kosmetyki do twarzy i ciała, przedmioty do pielęgnacji włosów i wiele innych

Często remontując łazienkę myślimy o praktycznych zastosowaniach prysznica, wanny, toalety, a zapominamy o tym gdzie będziemy przechowywać nasze kosmetyki.

Dlatego dobrze jest wyposażyć naszą łazienkę w praktyczne szafki, do których będziemy mogli schować niezbędne przedmioty codziennego użytku.

Jeśli sądzicie, że wasza łazienka jest zbyt mała, żeby ustawić w niej szafki, to jesteście w błędzie. Wystarczy tylko znaleźć odpowiednią, w takich małych łazienkach świetnie sprawdzą się szafki wiszące, które można zamontować na ścianie nad toaletą, albo pralką dzięki czemu zaoszczędzimy miejsce na podłodze.
Znajdziecie je na: https://wodtech.pl/46-szafki-wiszace-stojace

Dobrym pomysłem będą również szafki z lustrem, które możemy zawiesić nad umywalką. Pozwoli nam to na schowanie wszystkich kosmetyków do środka, dzięki czemu unikniemy poniewierających się po łazience przyborów do makijażu.
Takie szafki są dostępne w naszym sklepie internetowym na stronie: https://wodtech.pl/43-lustra

Jeśli nie jesteś zwolennikiem szafek z lustrem, dobrą alternatywą będzie lustro z półką, na której możesz po prostu postawić organizery, gdzie będziesz przechowywać swoje kosmetyki.
Wtedy każdy z nich będzie miał swoje miejsce, a Ty utrzymasz swój wymarzony porządek.

Comments

Leave your comment

NASI PRODUCENCI

Starając się sprostać Waszym wysokim wymaganiom wciąż doskonalimy i poszerzamy nasz asortyment. Dostarczamy produkty wielu kategorii i najbardziej znanych i cenionych producentów, takich jak: Omnires, Kludi, KOLO, Sanplast, Besco, Viessmann i wielu innych.

Newsletters

W górę