Lastest Blogs

Czy w łazienkach konieczna jest wentylacja?  

Posted By: In: Root On: wtorek, lipiec 23, 2019 Comment: 0 Hit: 256

 Łazienka a la SPA- czyli jak zagospodarować przestrzeń na wzór SPA.

Posted By: In: Root On: wtorek, lipiec 23, 2019 Comment: 0 Hit: 158

Strefa umywalkowa- na co się zdecydować?

Posted By: In: Root On: środa, czerwiec 12, 2019 Comment: 0 Hit: 211

Czy pisuar sprawdzi się w domowej toalecie?

Posted By: In: Root On: środa, czerwiec 12, 2019 Comment: 0 Hit: 210

Zalety stosowania regulatorów temperatury

Posted By: In: Root On: środa, kwiecień 17, 2019 Comment: 0 Hit: 263

Wymarzone ciepło bez większych starań. Jeden ruch palca wystarcza, aby osiągnąć odpowiednią temperaturę w domu. Teraz to możliwe, przy użyciu regulatorów temperatury, które są prostymi w obsłudze, wyjątkowo sprawnymi i estetycznymi urządzeniami możesz zdobyć to czego pragniesz. Zarządzaj temperaturą w swoim domu lub mieszkaniu, przy użyciu jednego palca.

Pełna kontrola.

 

Regulator temperatury to świetne urządzenie, dzięki któremu bez problemu uzyskasz optymalną temperaturę w każdym pomieszczenia. Jeśli, przygotowujesz obiad a opary sprawiają, że temperatura jest za wysoka, obniż ją swobodnie za pomogą regulatora. Zbyt zimne powietrze uniemożliwia Ci swobodne poruszanie we własnym domu? Nic prostszego, poproś o pomoc swój regulator. Obecnie istnieje wiele rodzajów takich urządzeń, które posiadają też opcję sterowania bezpośredniego. Warto zatem zwrócić uwagę na tą cechę podczas zakupu. Dołączony pilot usprawnia kierowanie urządzeniem z każdego miejsca, w którym się znajdujesz.

Zalety regulatorów temperatury.

 

Regulatory temperatury są coraz bardziej pożądanymi urządzeniami. Ich łatwość montażu a przede wszystkim wykluczenie kucia czy wiercenia ścian, aż prosi się o zakup. Ponadto, tego typu urządzenie będzie w pełni satysfakcjonującym wyborem, który stworzy uśmiech na naszych twarzach. Dodatkowo urządzenia posiadają funkcję stosowania z wyprzedzeniem. Umożliwia to zaprogramowanie urządzenia w sposób czasowy, dzięki czemu możemy zaplanować sobie jego włączenie bądź wyłączenie. Jedno urządzenie z łatwością można powiązać z resztą pomieszczeń, dzięki czemu możemy uzyskać odpowiednią temperaturę obsługując jeden sprzęt. Nie ma co się zamartwiać, że popsuje on designerski wygląd naszego pokoju lub mieszkania. W dzisiejszych czasach możemy znaleźć urządzenie w pełni dopasowane do otoczenia. Regulatory posiadają wiele rodzajów wyświetlaczy obudowanych świetnymi ramami. Dzięki takim rozwiązaniom będziesz mógł z przyjemnością zamontować urządzenie w swoim domu.

Czytaj więcej

Jak pielęgnować granitowe zlewozmywaki?  

Posted By: In: Root On: środa, kwiecień 17, 2019 Comment: 0 Hit: 228

Coraz częściej do naszych domów dokupujemy droższe sprzęty. Świadomie inwestujemy w przedmioty, od których oczekujemy trwałości i estetyki. Niestety takie sprzęty wymagają również odpowiedniej pielęgnacji, w taki sposób, aby pozostać trwałymi przez długi czas. Jednym, z takich przedmiotów jest z pewnością granitowy zlewozmywak, który nadaje naszej kuchni zjawiskowego uroku.

Wyższa półka, czyli granit.

 

Nie ma co ukrywać, że granit nie należy do najtańszego materiału. Większa cena oznacza również większe wymagania, jeśli chodzi o wygląd. Niezaprzeczalnie posiadając granitowy zlewozmywak możemy pochwalić się efektem wow w naszej kuchni. Niestety biorąc pod uwagę, że spędzamy w niej większość czasu, zaczyna pojawiać się tam znacznie większy nieporządek. Bałagan wiąże się z zużywalnością przedmiotów. Dlatego ważne jest, aby o każdy z nich starannie dbać tak aby przysłużyły się one przez długi czas. Jak i czym więc pielęgnować nasz granit nie obawiając się o jego zniszczenie i zużycie?

Pielęgnacja zlewozmywaka.

 

Mogłoby się wydawać, że tak kompozytowy materiał wymaga od nas nie lada pielęgnacji. Nic bardziej mylnego, aby utrzymać tego typu przedmiot w dobrej formie należy przestrzegać kilku zasad. Należy pamiętać, że za dość niebezpieczne substancję dla takich materiałów uznaje się takie produkty jak wino czy kawa. Mają one działania barwiące, dlatego ważne jest, aby takie pozostałości czym prędzej spłukać. Po pierwsze regularnie czyśćmy nasz zlewozmywak. Najlepiej, jeśli zrobimy to pod koniec dnia, zwykłym płynem do naczyń. Unikajmy preparatów, które posiadają ostre składniki ścierne. Lepiej zastosować mleczka, z drobnym granulatem, który nie zarysuje materiału. Żeby pozbyć się wapiennych osadów, należy użyć wody z octem i delikatnej, miękkiej ściereczki. Po umyciu, zlewozmywak należy spłukać ciepłą wodą i co ważniejsze dokładnie osuszyć ściereczką. Jeśli chcemy, aby nieco lśnił wystarczy przetrzeć go odrobina jadalnego oleju, efekt murowany.

2 002 zzs

Czytaj więcej

Osobno czy w komplecie?

Posted By: In: Root On: poniedziałek, luty 25, 2019 Comment: 0 Hit: 215
Showing 1 - 7 of 28 items

W górę