Lastest Blogs

Kanalizacja przepustowa- czy warto ją wybrać?

Posted By: Wod Tech In: Sub Category 1 On: czwartek, styczeń 17, 2019 Comment: 0 Hit: 38

Rozwój technologii znacznie zmienił metody konstrukcji przepustów. Tradycyjne materiały jak cegła, kamionka czy beton są coraz częściej zastępowane lekkimi materiałami, które opierają się na tworzywach sztucznych.

Czytaj więcej

Jak dobrać akcesoria łazienkowe?

Posted By: Wod Tech In: Sub Category 1 On: czwartek, styczeń 17, 2019 Comment: 0 Hit: 33

Wybór odpowiedniego wyposażenie naszej łazienki to nie lada wyzwanie. Szczególnie jeśli zależy nam na tym, aby wszystko do siebie pasowało i sprawiało wrażenie doskonale zaprojektowanej całości. Dobieranie dodatków czy dekoracja detalami to bez wątpienia najważniejszy element podczas jej aranżacji. Jak dobrze dobrać łazienkowe akcesoria, by tworzyły spójną, elegancką całość? Wszystkie porady znajdziecie w poniższym artykule.

Czytaj więcej

Wysoka klasa połączona z nowoczesnością

Posted By: Wod Tech In: Sub Category 1 On: czwartek, grudzień 20, 2018 Comment: 0 Hit: 59

Wanny wolnostojące to na pewno marzenie nie jednej kobiety. Wygoda oraz elegancja w jednym a do tego poczucie wysokiej estetyki. Dużym atutem wanien wolnostojących jest...

Czytaj więcej

Do czego służy bidet w łazience?  

Posted By: Wod Tech In: Sub Category 1 On: czwartek, grudzień 20, 2018 Comment: 0 Hit: 70

Bidety stały się bardzo popularnym dodatkiem w łazienkowej przestrzeni. Idealnie wpasowują się w wyposażenie oraz zaskakują swoją funkcjonalnością. 

Czytaj więcej

Współczesna łazienka retro

Posted By: Wod Tech In: Sub Category 2 On: piątek, wrzesień 7, 2018 Comment: 0 Hit: 259

Retro kojarzy Ci się z czymś dawno zapomnianym i niemodnym? Nic bardziej mylnego! Ten styl właśnie wraca do łask. Pora zetrzeć kurze ze starych mebli oraz urządzeń i na nowo dać im szansę zaistnieć w naszych mieszkaniach!

Czytaj więcej

Jak urządzić łazienkę w stylu spa?

Posted By: Wod Tech In: Sub Category 2 On: piątek, wrzesień 7, 2018 Comment: 0 Hit: 168

Jesień zbliża się nieubłaganie. Niedługo nadejdą chłodne, a po nich mroźne wieczory, które w żaden sposób nie będą zachęcać nas do wychodzenia z domów. Można się dobrze przygotować na ten czas, wprowadzając do swojej łazienki większe lub mniejsze zmiany.

Czytaj więcej

Jak dobrze rozplanować i urządzić łazienkę na poddaszu?

Posted By: Wod Tech In: Sub Category 1 On: piątek, maj 11, 2018 Comment: 0 Hit: 368

Łazienka na poddaszu, to nie lada wyzwanie. Jak urządzić ją aby była praktyczna, pomieściła wszystko co niezbędne, a przy okazji była łatwa w utrzymaniu porządku?

Czytaj więcej

Showing 1 - 7 of 20 items

NASI PRODUCENCI

Starając się sprostać Waszym wysokim wymaganiom wciąż doskonalimy i poszerzamy nasz asortyment. Dostarczamy produkty wielu kategorii i najbardziej znanych i cenionych producentów, takich jak: Omnires, Kludi, KOLO, Sanplast, Besco, Viessmann i wielu innych.

Newsletters

W górę