Drzwi prysznicowe 160cm 

Praktyczne drzwi prysznicowe 160 cm 

Łazienka łazience nie równa. Niektórzy dysponują naprawdę małym wnętrzem, które zmieści jedynie niewielką kabinę prysznicową. Inni zaś mają do dyspozycji salony kąpielowe, które oferują szereg możliwości aranżacyjnych. Drzwi prysznicowe o szerokości 160 cm to wariant dla miłośników łazienkowego komfortu. Wybranie odpowiedniego modelu jest kluczowe, by kabina była naprawdę wygodna w użytkowaniu. 

Warianty idealne do łazienkowych wnęk — drzwi prysznicowe 160 cm

Tutejsze drzwi prysznicowe pozwolą na samodzielne dopasowanie ich do metrażu Twojej łazienki. Łatwy montaż i duża dostępność wielu modeli sprawia, że remont łazienkowego wnętrza jest przyjemnością. Kłopotliwa lokalizacja i wymiary kabiny natryskowej? Prezentujemy drzwi przesuwne i uchylne, które świetnie nadają się do wnęk. Znajdziesz tu warianty o szerokości 160 cm, które umożliwią wygodne korzystanie z prysznica. Sprawdź sam!

Alternatywa dla małego wejścia? Drzwi prysznicowe 160 cm!

Szukasz niestandardowego rozmiaru drzwi prysznicowych do swojej kabiny? W naszej ofercie znalazły się modele o szerokości 160 cm. Podczas podejmowania decyzji możesz też wybrać formę wejścia, wzór szyby, sposób montażu i kolorystykę profili. Znajdziesz tu wysokiej jakości drzwi prysznicowe wykonane ze szkła hartowanego. Stabilna konstrukcja, cicha i bezawaryjna praca, powłoki, które zapewniają sprawne czyszczenie. Sprawdź udogodnienia i nowoczesne technologie, które zostały zastosowane w naszych produktach!

Jest 47 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 47 elementów

W górę