Drzwi prysznicowe 140cm 

Bezpieczne drzwi prysznicowe o szerokości 140 cm

Przymierzasz się do remontu swojej łazienki, a kabina prysznicowa będzie czołowym udogodnieniem? Projektując poszczególne elementy natrysku, nie można zapomnieć o wejściu. Drzwi prysznicowe o szerokości 140 cm to wariant do wnętrz o standardowym metrażu. Wejście tego typu jest wygodne dla każdej grupy użytkowników. Konstrukcja kabiny prysznicowej pracuje na komfort korzystania z natrysku. Jeśli dobierzesz odpowiedni rozmiar i formę drzwi, zyskasz gwarancję wygodnego funkcjonowania w łazience.

Nowoczesne rozwiązania na miarę Twoich potrzeb — drzwi prysznicowe 140 cm

Prezentowane wersje drzwi prysznicowych to odpowiedź na oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wśród naszego asortymentu znalazły się drzwi prysznicowe o szerokości 140 cm. Możesz zdecydować się na sprawdzony, nowoczesny wariant, który odpowiednio zabezpieczy całą kabinę. Jakie rozwiązania proponujemy? Minimalistyczny design, zaawansowana technologia, sprawne mechanizmy — sprawdź całą ofertę!

Drzwi prysznicowe dostępne w różnych wysokościach

Na początku kluczowa będzie szerokość. W tej kategorii proponujemy drzwi prysznicowe 140 cm. Wybierz też system mocowania i sposób montażu. Chromowany, czarny, a może srebrny profil? Istotne okaże się również wejście — wybierzesz wersję uchylną czy przesuwną? W tutejszej ofercie znalazły się drzwi renomowanych producentów. Poznaj nową jakość łazienkowych artykułów!

Jest 74 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 74 elementów

W górę