Drzwi prysznicowe 200cm 

Nietuzinkowe drzwi prysznicowe o szerokości 200 cm 

Aranżując łazienkowe wnętrze, nie sposób zapomnieć o drzwiach prysznicowych. Jeśli masz do dyspozycji kabinę w formie wnęki, idealne będzie szerokie wejście. Salon kąpielowy charakteryzuje z reguły duża przestrzeń, która pozwala na odprężenie się po ciężkim dniu. Wygodny i przestronny prysznic okaże się nieoceniony! Drzwi prysznicowe o szerokości równej 200 cm to alternatywa dla kompaktowych modeli. Korzystaj z metrażu swojej łazienki i postaw na szerokie wejście do strefy relaksu. 

Maksymalny komfort kąpieli — drzwi prysznicowe 200 cm

Szukasz wysokiej jakości kabiny, która odzwierciedla swoją formą nowoczesny design? Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom. W naszej ofercie znalazły się drzwi prysznicowe 200 cm, które sprawdzą się w dużej łazienkowej wnęce. Tutejsze produkty świetnie komponują się z pozostałymi elementami wyposażenia pomieszczenia. Minimalizm, nowoczesne udogodnienia, trwałe surowce — przetestuj innowacyjne modele!

Drzwi wnękowe marki RADAWAY 

Wśród tutejszych propozycji znajdziesz szereg egzemplarzy drzwi prysznicowych o szerokości 200 cm. Słynny producent prezentuje modele wykonane z bezpiecznego hartowanego szkła. Uszczelniające magnetyczne listwy, eleganckie wykończenie, mechanizmy unoszenia i opuszczania — to nie koniec! Dlaczego warto? Nasze produkty wyróżnia nieprzeciętne wzornictwo i możliwość indywidualnego dopasowania do potrzeb Klientów.

Jest 5 produktów.
2 136,00 zł

Czas realizacji zamówienia 5 dni roboczych.

Na zamówienie
2 136,00 zł

Czas realizacji zamówienia 5 dni roboczych.

Na zamówienie
2 358,00 zł

Czas realizacji zamówienia 5 dni roboczych

Na zamówienie
2 594,00 zł

Czas realizacji zamówienia 5 dni roboczych.

Na zamówienie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

W górę