Akcesoria 

Najlepsze akcesoria do stelaży podtynkowych 

Jeśli chcesz, aby Twoja łazienka była funkcjonalna, musi być nie tylko dobrze zaprojektowana. Powinna być również starannie wykonana. W takiej sytuacji warto zwrócić uwagę nie tylko na elementy wykończeniowe, ale także - te praktyczne. Chociaż najczęściej pozostają one niewidoczne, pełnią znaczące funkcje. Akcesoria do stelaży podtynkowych, bo o nich między innymi mowa, pozwolą na solidny i łatwy montaż. Poznaj nasze propozycje! 

Szeroki wybór akcesoriów - sprawdź nie tylko zestawy! 

W tej kategorii zgromadziliśmy akcesoria w zestawach oraz takie, które możesz kupić pojedynczo. 

Ciekawym rozwiązaniem jest gotowy zestaw stelażowy KOŁO NOVA PRO. Zawiera między innymi wysokiej jakości osłonę stelaża, która estetycznie przykrywa wszystkie techniczne elementy. Dodatkowo ta część może być wykorzystana jako szafka. Dzięki przemyślanej konstrukcji z powodzeniem zastąpi obudowę wykonaną płytami karton-gips lub płytkami ceramicznymi.

Akcesoria dodatkowe - sprawdź, czego nie może Ci zabraknąć! 

Decydując się na podtynkowy stelaż do WC, najczęściej nie ma możliwości umieszczenia w spłuczce kostki dezynfekującej. Ciekawym rozwiązaniem jest zamontowanie dodatkowego pojemnika na kostki dezynfekujące. Pozwoli to utrzymać toaletę w jeszcze większej czystości. Powyższe akcesoria oraz wiele innych znajdziesz w naszej ofercie - już teraz sprawdź, co przygotowaliśmy w tej kategorii! 

Jest 69 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 69 elementów

W górę