Stelaże pisuarowe 

Stelaże pisuarowe – czy warto z nich korzystać?

Urządzając łazienkę w biurze, domu lub innym miejscu, musisz się zastanowić czy chcesz umieścić w niej pisuar. Jeśli zdecydujesz się na taką opcję, dobrym rozwiązaniem będzie zastosowanie stelaża pisuarowego.

Stelaż pisuarowy - idealny do łazienek w różnym stylu

Planujesz łazienkę w nowoczesnym stylu? Starasz się zlikwidować nieestetyczne elementy zabudowy sanitarnej? Ogromne możliwości proponują stelaże. Dzięki temu wszelkie elementy przyłączeniowe będą schowane pod tynkiem. Nie musisz się martwić, że ktoś zobaczy nieestetyczne rurki przyłączeniowe. Na zewnątrz pozostaje jedynie nowoczesny pisuar, dopasowany do wnętrza. Stelaż pisuarowy pozwala także odciążyć ścianę, a ty nie musisz wiercić w płytkach. Przeszkodą nie będzie także ewentualna usterka. Stelaż podtynkowy nie uniemożliwia dostępu do syfonu, który najczęściej jest częścią misy, zaprojektowanej w taki sposób, by ten był niewidoczny. Wybieraj produkty znanych i sprawdzonych producentów. Gwarantuje to odpowiednią jakość i długie użytkowanie produktu. 

Jaki stelaż pisuarowy wybrać?

W zależności od wielkości łazienki i ułożenia elementów sanitarnych możesz wybrać stelaż pisuarowy z dopływem z tyłu lub z góry. Bez problemu dopasujesz wybrany model do swoich potrzeb. Takie rozwiązanie proponuje producent ROCA. Firma KOŁO również ma je w swojej ofercie. Proponowane stelaże znajdziesz w naszej ofercie. Poza nimi, chcemy zaproponować ci także stelaże pisuarowe innych cenionych producentów, takich jak Cersanit lub Gorgiel. 

Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

W górę