Stelaże umywalkowe 

Stelaże umywalkowe – kiedy ich użyć?

Zastanawiasz się, czym właściwie jest stelaż umywalkowy i gdzie go zastosować? Jeśli szukasz najlepszego, poznaj produkty, które zgromadziliśmy w tej kategorii! Zapewne wiesz, że umywalkę można zainstalować bezpośrednio do ściany. Robi się to w miejscu, gdzie znajduje się instalacja wodno-kanalizacyjna. Stelaż umywalkowy przyda się jednak w sytuacji, gdy chcesz wyremontować pomieszczenie i zmienić miejsce umywalki. Wykorzystując go, nie musisz skuwać glazury i zmieniać położenia odpływów. Wystarczy instalacje poprowadzić na ścianie, zastosować stelaż, a całość obudować płytami karton – gips i dowolnie wykończyć.

Praktyczne stelaże umywalkowe 

Stelaż umywalkowy pozwoli Ci również na umieszczenie umywalki na środku pomieszczenia. Dzięki niemu zyskasz możliwość stworzenia nowoczesnych aranżacji. Bez konieczności lokowania umywalki na ścianie. Obawiasz się, że nie sprostasz zadaniu? Zgromadzone w tej kategorii stelaże sprzedawane są wraz z zestawem montażowym. Dzięki temu praca jest jeszcze łatwiejsza! 

Jakie stelaże umywalkowe masz do wyboru?

Obecnie możesz wybierać spośród stelaży umywalkowych różnych producentów. W tej kategorii znajdziesz wysoki stelaż podtynkowy do umywalki GORGIEL, stelaż podtynkowy do umywalek ROCA oraz stelaż podtynkowy CERSANIT. Szukasz innych modeli? Sięgnij po niski stelaż podtynkowy GORGIEL albo stelaż montażowy pod umywalkę. Oferujemy również stelaż montażowy pod umywalkę dla osób niepełnosprawnych. Jeśli chcesz, by remont był prosty i przyjemny, a nowe wnętrze unikatowe, koniecznie skorzystaj z proponowanej oferty stelaży umywalkowych. Zaoszczędzisz nie tylko czas! 

Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

W górę