Stelaże do uchwytów ściennych 

Poznaj zalety stelaży do uchwytów ściennych 

Obecna technologia pozwala nie tylko zamontować bidet czy toaletę w wersji podtynkowej. Dostępne są również stelaże do uchwytów ściennych. Pozwalają one w estetyczny sposób zamontować uchwyt niezbędny dla osób niepełnosprawnych. Obawiasz się takiego rozwiązania? Zupełnie niepotrzebnie! Już teraz sprawdź, dlaczego warto po nie sięgnąć i wybierz rozwiązania zgromadzone w tej kategorii. 

Nowoczesna łazienka z praktycznymi rozwiązaniami? To może się udać! 

Łazienka z takimi uchwytami nadal może być nowoczesna i elegancka. Ponadto nie musisz wiercić w płytkach. Montaż dodatkowych wzmocnień uchwytu również nie będzie potrzebny. Obecne stelaże, dobrych firm, potrafią udźwignąć nawet 400kg. Będą więc nie tylko wytrzymałe, ale również bezpieczne w użytkowaniu. Bez obaw, że coś się urwie lub odkręci. Jest to niezwykle ważne dla bezpieczeństwa użytkowania. 

Jak wygląda instalacja stelaży do uchwytów ściennych?

Zapewne zastanawiasz się, czy aby zamontować oferowane przez nas uchwyty, musisz zatrudnić specjalistów? Otóż nie! Najnowsze systemy podtynkowe posiadają wiele udogodnień instalacyjnych. Stelaże do uchwytów ściennych możesz zamontować łatwo i bez konieczności wzywania specjalisty. Każdy stelaż posiada podpory, które pozwalają zamontować go samodzielnie bez pomocy innych osób. Najczęściej producenci dołączają też instrukcję.  Po montażu wystarczy tylko wykończyć go płytą karton-gips i dobrać odpowiedni uchwyt. W ofercie posiadamy stelaże produkowane przez firmę KOŁO i ROCA. Zapoznaj się z asortymentem zgromadzonym w tej kategorii i miej pewność, że dobrze wybierasz! 

Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

W górę