Syfony wannowe 

Syfony wannowe – estetyczne i funkcjonalne

Syfon wannowy to podstawowy element instalacji wodno-kanalizacyjnej, który musi znaleźć się w każdej łazience z wanną. Jego zadaniem jest odprowadzanie zużytej wody i zapobieganie wydostawaniu się nieprzyjemnego zapachu z rur.

Niezawodna instalacja to podstawa każdej łazienki 

Nie da się ukryć, że syfony wannowe zwykle nie należą do tych elementów, którym poświęca się najwięcej uwagi. Warto jednak pamiętać o tym, że powinny być solidne. Umożliwi Ci to stworzenie niezawodnej instalacji, która posłuży przez lata i pozwoli uniknąć napraw oraz kłopotliwych remontów.

Syfon wannowy – automatyczny, klik klak, a może ozdobny? 

Chcąc pomóc naszym klientom w tworzeniu naprawdę solidnych instalacji, przygotowaliśmy linię syfonów wannowych, które bez problemu dopasujesz do większości popularnych modeli wanien. Proponujemy Ci między innymi syfony automatyczne oraz bardzo wygodne w użyciu i łatwe w utrzymaniu syfony klik klak. Ponadto ofertę uzupełniliśmy syfonami ozdobnymi oraz tymi, które wykonane są z solidnego chromu i mosiądzu. Sprawdź nasze propozycje i dobierz syfon, który pozwoli Ci stworzyć niezawodną instalację na lata!

Jest 63 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 63 elementów

W górę