Systemy zabudowy wanien 

Praktyczne systemy zabudowy wanien 

Zastanawiasz się, jak stworzyć aranżację z wanną do zabudowy? Wbrew pozorom wcale nie jest to trudne. W przygotowaniu praktycznej, a zarazem estetycznej oprawy doskonale sprawdzą się gotowe systemy zabudowy wanien. To starannie przemyślane i proste w montażu komplety, których zadaniem jest zasłonięcie mało eleganckich rur i odpływów. Wykorzystanie tego typu zestawu zapewni optymalną stabilizację i izolację wanny, przygotuje ją również do obłożenia wybranymi przez Ciebie płytkami. 

Prosty i niedrogi sposób na zabudowę wanny 

Nowoczesne systemy zabudowy wanien wyróżniają się łatwym montażem, który często nie wymaga dodatkowego wiercenia i stosowania stelaży. Co więcej, tego typu nośniki są odporne na obciążenia i tworzą solidną warstwę izolacyjną. Do ich niewątpliwych zalet zaliczyć można także stosunkowo niską cenę oraz podatność na prace wykończeniowe. 

Systemy zabudowy do wanien półokrągłych i prostokątnych 

W ofercie naszego sklepu znajdziesz solidne systemy zabudowy wanien, które znakomicie uzupełnią aranżację niemal każdej łazienki. Proponujemy Ci między innymi uniwersalne obudowy pasujące do większości popularnych typów wanien półokrągłych i prostokątnych. Polecamy również klasyczne nośniki styropianowe, które od lat są najczęściej wybieranym systemem zabudowy wanien w Europie. Dla osób, które marzą o wannie z podświetleniem, przygotowaliśmy również nośniki stabilizacyjne z gotowymi wycięciami na oświetlenie LED. Zobacz naszą ofertę i wybierz akcesoria, które pomogą Ci w ładnym i funkcjonalnym urządzeniu łazienki!

Jest 2 produktów.

Podkategorie

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

W górę