Wanny asymetryczne 

Wanny asymetryczne — ciekawa aranżacja łazienkowej przestrzeni

Można by pomyśleć, że wszelkie nietypowe formy i kształty są nieustawne i kłopotliwe w aranżacji. Wręcz przeciwnie! Wanny asymetryczne to świetne rozwiązanie do łazienek. Opływowa konstrukcja sprawia, że element ten jest ciekawym dodatkiem we wnętrzu. Ich dwupoziomowa budowa to komfortowa kąpiel dla wszystkich użytkowników. Wanny tego typu z reguły są nieco niższe niż np. wersje prostokątne. Dzięki temu mogą z nich wygodnie korzystać zarówno dzieci, jak i osoby starsze. 

Idealne dopasowanie do każdej łazienki, czyli wanny asymetryczne

Jak perfekcyjnie zagospodarować łazienkowe wnętrze? Postaw na wannę asymetryczną! Modele te są sytuowane w rogu pomieszczenia, zyskując też miano wanien narożnych. Chętnie korzystają z nich właściciele niewielkich łazienek. W tym przypadku jest to optymalne wykorzystanie dostępnego metrażu. Więcej miejsca wewnątrz przy użyciu mniejszej powierzchni! W przestronnych łazienkach wanny asymetryczne zwiększają atrakcyjność wnętrza i komfort podczas kąpieli.

Z miejscem do siedzenia czy bez? Odkryj stylowe wanny asymetryczne!

W naszej ofercie znalazły się wanny, dzięki którym sprawnie zorganizujesz łazienkową przestrzeń. Prezentujemy modele wyposażone w siedziska, które czynią wanny funkcjonalnym elementem wyposażenia. Róg wanny może posłużyć jako dodatkowa półka na kosmetyki. Siedzisko zaś sprawdzi się zwłaszcza dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Zaoblone kształty, profilowane oparcie na plecy, zagłówki — sprawdź nasze wanny i wybierz tę preferowaną!

Jest 257 produktów.
na stronę
2 302,00 zł

Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
Pokazuje 1 - 12 z 257 elementów

W górę