Wanny prostokątne 

Wanny prostokątne — klasyczny wariant do małej i dużej łazienki

Aranżując łazienkowe wnętrze, nie sposób zapomnieć o wannie. Amatorom długich, relaksujących kąpieli z pewnością nie wystarczy kabina prysznicowa. W odróżnieniu od pozostałych modeli wanien wersje prostokątne sprawdzą się w każdej łazience. Co istotne, nie ma znaczenia jej metraż! W niewielkim wnętrzu idealnie odnajdą się w kącie. W większej przestrzeni można pozwolić sobie na model wolnostojący lub po prostu większy! Tego typu warianty dają dużą swobodę aranżacyjną i świetnie współgrają z pozostałymi elementami ceramiki łazienkowej. 

Profilowanie zapewniające wygodę użytkowania — wanny prostokątne

Wanny prostokątne dostępne są w wielu rozmiarach. Pozwala to na ich dopasowanie według własnych preferencji. Co więcej, wanny tego typu są proste do zabudowy, więc pracy wykończeniowej może podjąć się nawet laik! Bez trudu można na nich zamontować parawan nawannowy lub specjalne zagłówki. Na wygodę użytkowania wpływa także odpowiednie profilowanie. 

Akrylowe i stalowe wanny prostokątne renomowanych producentów

Wśród naszego asortymentu znajdziesz pełną gamę prostokątnych wanien. Produkty ROCA, SANPLAST, BESCO, EXCELLENT czy KOŁO to solidne i komfortowe w użytkowaniu urządzenia. Prezentujemy głównie modele wykonane z akrylu. Nasze wanny posiadają atrakcyjne udogodnienia. Profilowane podparcia pod łokcie, antypoślizgowe dno, wytłumiające podkładki — to nie koniec! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jest 431 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 431 elementów

W górę