Nogi do wanien 

Nogi do wanien – stabilne ustawienie i estetyczna forma 

Choć współczesne wanny charakteryzują się stosunkowo prostym montażem, to często wymaga on odpowiednich akcesoriów. Zalicza się do nich między innymi specjalne stelaże i nogi do wanien, które pozwalają odpowiednio ustawić wannę we wnętrzu. To drobne dodatki, które mogą mieć znaczenie z dwóch powodów. Po pierwsze, pozwalają dopasować wysokość wanny, po drugie – zapewniają jej stabilność, która gwarantuje bezpieczeństwo kąpieli. 

Nogi do wanien wolnostojących i modeli do zabudowy 

Nogi do wanien stosowane są zarówno w wannach wolnostojących, jak i w modelach do zabudowy. W tych pierwszych znakomicie sprawdzają się nogi ozdobne. To propozycje, które wyróżniają się efektownymi kształtami i materiałami. W wannach zabudowanych stosuje się z kolei estetyczne stelaże, które przytwierdzają wannę do podłoża, a niekiedy umożliwiają także modyfikację wysokości jej ustawienia. 

Praktyczne nogi do wanien popularnych producentów

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór praktycznych, a zarazem estetycznych nóg do wanien, które znakomicie sprawdzą się w każdej łazience. Proponujemy Ci między innymi produkty przeznaczone do wanien wolnostojących – w tym nogi o bardzo efektownych kształtach. Nasza oferta to także praktyczne stelaże, wśród których czekają na Ciebie między innymi nogi do wanien żeliwnych i stalowych. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz rozwiązanie, które pomoże Ci stworzyć piękną i funkcjonalną aranżację łazienki!

Jest 17 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów

W górę