Akcesoria do wanien 

Akcesoria do wanien – stworzone, by kąpiele były jeszcze przyjemniejsze

Komfortu nigdy dość! Choć współczesne wanny zapewniają naprawdę imponujący poziom wygody, to akcesoria do wanien pozwalają go jeszcze poprawić. To drobne gadżety, które doskonale wpływają na funkcjonalność łazienki. Dzięki nim Twoje kąpiele staną się jeszcze przyjemniejsze!

Wygodne siedziska, zagłówki, uchwyty i nowoczesne sterowniki 

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór akcesoriów do wanien, które zostały stworzone z myślą o maksymalnej wygodzie. Proponujemy Ci między innymi komfortowe siedziska i ergonomiczne zagłówki. Polecamy również linię naszych uchwytów, które zwiększą nie tylko wygodę, ale i bezpieczeństwo Twoich codziennych kąpieli. Nie zapomnieliśmy również o praktycznych półkach oraz nowoczesnych sterownikach do obsługi systemów hydromasażu. 

Akcesoria do wanien pomocne przy montażu 

Asortyment naszych akcesoriów do wanien to także szeroki wybór stelaży. Znajdziesz wśród nich produkty, które pozwolą Ci zamontować wannę w sposób wygodny, szybki i stabilny. Ofertę uzupełniliśmy również bardzo efektownymi maskownicami nóg – dostępnymi w wersji chromowanej oraz w odcieniu antycznego brązu.

Zobacz linię naszych akcesoriów do wanien i postaw na praktyczne gadżety, które umilą Twoje codzienne kąpiele!

Jest 38 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 38 elementów

W górę