Grzejniki łazienkowe 

Na komfort korzystania z pomieszczeń ma wpływ dobór wyposażenia, estetyka, ale przede wszystkim temperatura. Jest to szczególnie istotne w zimnych miesiącach w roku, a także po wyjściu z wanny czy spod prysznica. Aby zapewnić sobie i swojej rodzinie przyjemne ciepło, warto zainwestować w nowoczesne i estetyczne grzejniki łazienkowe z bocznym przyłączem, które zamieściliśmy w ofercie naszego sklepu z wyposażeniem i armaturą.

Grzejnik łazienkowy podłączenie boczne - asortyment

Przygotowaliśmy nowoczesne wymienniki cieplne, pochodzące od kilku renomowanych producentów, np. Gorgiel, Purmo, Termal i innych. Możemy zaproponować modele o różnych wysokościach, szerokościach, liczbie profili cieplnych i kształtach.

Mamy produkty o designie klasycznym, inspirowanym linią dawnych kaloryferów, a także wyposażenie niezwykle oryginalne i nowoczesne. Asortyment obejmuje artykuły białe, chromowane i wykończone czarnym matem, dzięki czemu wpasują się w pomieszczenia minimalistyczne, nowoczesne oraz bardziej tradycyjne.

Produkty te są wykonane z wytrzymałych materiałów i dzięki temu cechują się odpornością na uszkodzenia mechaniczne czy wilgoć. Proponujemy produkty z przyłączem bocznym lub dolnym.

Funkcjonalność w każdym domu

Mogłoby się wydawać, że grzejnik jest w łazience zbędny, gdyż temperatura w tym pomieszczeniu i tak się zwiększy, np. podczas kąpieli. Jednakże mury domu lub bloku, a także płytki na podłodze i ścianach, są zimne i przez większą część roku mogą powodować dyskomfort. Ponadto kaloryfer może pełnić funkcję suszarki, np. do ręczników, do czego z pewnością posłuży więcej niż raz!

Brak produktów w tej kategorii.

Podkategorie

W górę