Bidety 

Bidet łazienkowy - warto mieć go w domu! 

W ostatnich latach bidet staje się coraz bardziej popularny. Wynika to z przekonania, że łazienka powinna być jak najbardziej funkcjonalna. Jeśli masz w pomieszczeniu wolną przestrzeń, zdecydowanie warto zainstalować bidet łazienkowy. Główną zaletą jest fakt, że w łatwy sposób możesz podmyć miejsca intymne w ciągu dnia, bez  konieczności kąpieli lub prysznica. Bidet łazienkowy możesz wykorzystać również do odświeżenia stóp. Przydaje się także podczas sprzątania do łatwiejszego napełnienia wiadra z wodą. 

Szeroki wybór bidetów łazienkowych

Bidety łazienkowe to doskonała propozycja dla wymagających. Dlaczego? Ze względu na dużą funkcjonalność i bogaty wybór modeli. Możesz wybierać pomiędzy bidetem stojącym lub podwieszanym. Jak podjąć decyzję? Kieruj się wcześniejszymi wyborami - jeśli w twojej łazience pojawiła się już armatura podwieszana, bidet także powinien być podwieszany. Nie mamy wątpliwości - bidet łazienkowy jest niezwykle funkcjonalnym urządzeniem i znacząco ułatwia życie. W tej kategorii znajdziesz bidety podtynkowe, bidety stojące, deski bidetowe oraz syfony bidetowe. 

Instalowanie bidetu łazienkowego nie jest trudne! 

Instalowanie bidetu łazienkowego jest podobne do montażu umywalki i nie powinno sprawiać trudności. Bidet najlepiej jest montować na tej samej wysokości, co miskę WC. Pozwala to swobodnie siadać i wstawać. Pamiętaj również, aby zainstalować go w bezpośrednim sąsiedztwie miski WC. Zwiększa to komfort użytkowania. 

Jest 16 produktów.

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów

W górę