Brodziki asymetryczne 

Brodziki asymetryczne – funkcjonalność przede wszystkim 

Brodziki asymetryczne nie bez przyczyny cieszą się naprawdę dużą popularnością. Ich specyficzny kształt pozwala w prosty sposób zaaranżować nawet te łazienki, które wydają się wyjątkowo trudne do urządzenia. Modele z tej kategorii wyróżniają się funkcjonalnością i wygodą użytkowania – warto jednak zaznaczyć, że nie można odmówić im także stylowego wyglądu. 

Klasyczny brodzik czy alternatywa dla wanny? 

Asymetryczny brodzik to wyposażenie do zadań specjalnych. Doskonale wpisuje się on w rozkład wielu łazienek, pozwalając maksymalnie wykorzystać ich przestrzeń. Co więcej, może pełnić on bardzo zróżnicowane funkcje – sprawdza się zarówno jako podstawa klasycznej kabiny prysznicowej, jak i jako praktyczna alternatywa dla wanny. 

Asymetryczne brodziki do łazienek małych i dużych 

Jeśli szukasz pomysłu na efektowną, a zarazem praktyczną aranżację łazienki, to asymetryczne brodziki mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Ich nietypowy kształt znakomicie sprawdzi się zarówno w małych, jak i w dużych pokojach kąpielowych, tworząc w nich naprawdę wygodną strefę higieny. W naszej ofercie brodzików asymetrycznych znajdziesz modele o różnych głębokościach i rozmiarach. Z powodzeniem nadają się one do stworzenia kompaktowej kabiny prysznicowej lub komfortowej strefy kąpielowej, która zastąpi tradycyjną wannę. Odkryj możliwości asymetrycznych brodzików i wybierz model, który doskonale uzupełni wnętrze Twojej łazienki!

Jest 53 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 53 elementów

W górę