Brodziki pięciokątne 

Oryginalne brodziki pięciokątne 

Produkowane współcześnie brodziki dostępne są w przeróżnych kształtach, kolorach i rozmiarach. To naprawdę nowoczesne propozycje, które sprawdzą się nawet w najbardziej finezyjnych aranżacjach łazienek. Do ciekawych możliwości, które świetnie łączą funkcjonalność i oryginalny design, należą np. brodziki pięciokątne. 

Pięciokątny brodzik idealny do zagospodarowania narożnika

Brodziki pięciokątne to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą umieścić strefę kąpielową w narożniku łazienki. Modele o takim charakterze gwarantują ciekawy efekt wizualny i wygodę użytkowania. Co więcej, pozwalają oszczędzić miejsce, które w mniejszych pokojach kąpielowych bywa naprawdę cenne. 

Ciekawy kształt i praktyczne zastosowanie 

Nawet najmniejszą łazienkę można zagospodarować w sposób stylowy i praktyczny. Pięciokątne brodziki, które znajdziesz w naszej kolekcji, powinny okazać się w tym bardzo pomocne. W asortymencie czekają na Ciebie zarówno modele klasyczne, jak i płytkie brodziki, które tworzą niemal równą linię z posadzką. Proponujemy Ci również szeroką gamę rozmiarów, dzięki której dobierzesz brodzik do łazienki o każdym metrażu. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że pięciokątne brodziki dadzą Ci wiele aranżacyjnych możliwości!

Jest 71 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 71 elementów

W górę