Odwodnienia liniowe 

Jednym z najważniejszych elementów armatury hydraulicznej, do łazienek wyposażonych w prysznic, jest odpływ liniowy z syfonem. Produkt ten to nowoczesny sposób na grawitacyjne odprowadzenie zużytej wody do systemu kanalizacyjnego, który znacząco przekłada się na komfort korzystania z pomieszczenia oraz na jego estetykę.

Odpływ liniowy prysznic

Odwodnienie może być wbudowane w dowolnym miejscu łazienki. Jedynym wymogiem jest zamontowanie go na nieco niższym poziomie, aby woda mogła swobodnie do niego uchodzić. Może być zabudowany płytkami w podłodze, co niweluje konieczność stosowania brodzika w kabinie. To z kolei daje dużą wolność w kwestii aranżacji i wystroju pomieszczenia.

Do korzyści płynących z takiego rozwiązania można zaliczyć także atrakcyjne ceny, łatwość w montażu oraz to, że odwodnienia są wykonane ze stali nierdzewnej, co gwarantuje odporność na wilgoć lub uszkodzenia, a w perspektywie długą żywotność.

Odpływ liniowy prysznicowy oferta – ceny, modele z syfonem, do zabudowy płytkami

W naszym sklepie mamy duży wybór nowoczesnych odwodnień od wielu producentów. Dzięki temu możemy zaoferować produkty różniące się wielkością, kolorami czy cenami. Proponujemy listwy łazienkowe:

  • o szerokości od 55 do 90 cm,
  • o powierzchni białej, czarnej lub chromowanej,
  • o różnej głębokości,
  • z niskim syfonem,
  • do zabudowy płytką
  • i inne.

Mamy nadzieję, że tak duży wybór różnorodnej armatury hydraulicznej zawiera odwodnienie spełniające Twoje oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją i do złożenia zamówienia! 

Jest 797 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 797 elementów

W górę