Elektryczny ogrzewacz ELEKTROMET ciśnieniowy nadumywalkowy WJ BETA MINI 10L

Dostawa już od 99,00 zł
Lub odbiór w Poznaniu za 9zł

Wysyłka

NazwaCena
GEIS ( paleta ) 99,00 zł
Odbiór osobisty 9,00 zł
PEKAES 99,00 zł

014-01-610 ELEKTROMET

Nowe

Na zamówienie

Cena brutto:334,23 zł

Elektryczny pojemnościowy ogrzewacz wody typu WJ „βeta mini” służy do podgrzewania i przechowywania ciepłej wody użytkowej o temperaturze do 80°C na potrzeby gospodarstwa domowego, sklepu, warsztatu itp. Urządzenie produkowane jest w wersji nadumywalkowej i podumywalkowej o pojemności 5 i 10l. Może ono pracować zarówno w układzie ciśnieniowym do 6 bar jako ogrzewacz zamknięty dla jednego lub kilku punktów odbioru ciepłej wody, jak i w układzie bezciśnieniowym jako ogrzewacz otwarty z jednym punktem odbioru ciepłej wody.

Ogrzewacz nie może być instalowany w pomieszczeniach zagrożonych wybuchem lub narażonych na oddziaływanie temperatur poniżej 0°C.

Ogrzewacz wykonany jest ze stalowego zbiornika ciśnieniowego pokrytego od wewnątrz wysokotemperaturową emalią ceramiczną stanowiącą wraz z anodą magnezową ochronę antykorozyjną zbiornika. Jego izolację termiczną tworzy szczelna, twarda pianka poliuretanowa o doskonałych własnościach izola-cyjnych. Woda podgrzewana jest grzałką elektryczną sterowaną termostatem o ciągłej regulacji temperatury w zakresie 25 ÷ 80°C. Dodatkowym zabezpie-czeniem przed przegrzaniem wody jest wyłącznik termiczny niesamoczynny, który w warunkach nienormalnej pracy urządzenia ogranicza temperaturę wody w zbiorniku do 95°C przez wyłączenie dopływu prądu. Wyłącznik ten wymaga ręcznego załączenia dla ponownego uruchomienia urządzenia .
Ze względu na układ rurek wewnątrz zbiornika połączonych z przyłączami ciepłej i zimnej wody, element grzejny i anodę magnezową, wersje nadumywalkowa i podumywalkowa ogrzewacza nie są zamienne.
Obudowa ogrzewacza wykonana jest z wytrzymałego i estetycznego tworzywa typu ABS, umożliwiającego utrzymanie urządzenia w czystości i ewentualny dostęp do elementów wewnętrznych.

informacje techniczne
 
ParametryJedn.m.βeta mini 5βeta mini 10
Pojemność znamionowadm³510
Napięcie znamionoweV~ 230
Moc grzałkikW1,5
Maksymalna temperatura wody°C80
Czas nagrzewania dla Δt = 60°Cmin.ok. 14ok. 28
Samoczynny spadek temperatury wodyK/h0,90,85
Dobowe straty energii elektrycznejkW/24h0,30,45
Maksymalne ciśnienie wodyMPa0,6
Podłączenie wody R 3/8”
Anoda magnezowanadumywalkowymmø22 x 60; śruba M6 x 200
podumywalkowymmø38 x 25 śruba M6 x 280
Waga netto (bez wody)kg68

 

1. Podłączenie zimnej wody (opaska niebieska)

2. Podłączenie ciepłej wody (opaska czerwona)

3. Obudowa

4. Panel sterujący

5. Pokrętło

6. Lampki sygnalizacyjne

Podobne produkty

W górę