Saunier Duval MiPro Sense SRC 720 regulator przewodowy pogodowy 0020260972

Dostawa już od 30,00 zł
Lub odbiór w Poznaniu za 9zł

Wysyłka

NazwaCena
DHL 30,00 zł
DHL BEZPIECZNA PACZKA 50,00 zł
GEIS 79,00 zł
Odbiór osobisty 9,00 zł

0020260972 SAUNIER DUVAL

Nowe

1 Przedmiot

W magazynie

Cena brutto:799,00 zł

MiPro Sense– sterowanie zaprojektowane z myślą o komforcie

Charakterystyka produktu:

  • MiPro Sense SRC 720 to pogodowy przewodowy regulator systemowy.
  • MiPro Sense SRC 720f to pogodowy radiowy regulator systemowy.
  • Wbudowany czujnik temperatury wewnętrznej, adaptacyjna krzywa grzewcza, programator tygodniowy; programy czasowe dla c.o., c.w.u. i cyrkulacji.
  • Sterowanie kaskadami do 7 kotłów grzewczych (wymagane zastosowanie modułu kaskadowego VR32 B dla drugiego i następnych kotłów w kaskadzie).
  • Klasa energetyczna ErP: klasa regulatora VI, (+4% do efektywności).

Nowe możliwości

Regulator MiPro przeznaczony jest dla jednego obiegu grzewczego bez mieszacza, do współpracy z kotłami Saunier Duval wyposażonymi w złącze eBUS. 

Możliwość rozbudowy układu po zastosowaniu modułów rozszerzających: 

  • RED-3 - rozbudowa o 1 lub 2 obiegi grzewcze z mieszaczem, albo 1 obieg z mieszaczem i instalację solarną.
  • RED-5 - rozbudowa o 3 obiegi grzewcze z mieszaczem oraz instalację solarną

Krok po kroku do własnego komfortu

To naprawdę łatwe: w sterowniku MiPro Sense znajduje się nowy asystent personalizacji– ułatwia on ustawienie instalacji ogrzewania od podstaw. Wystarczy kilka dotknięć, aby spersonalizować pracę swojej instalacji. W sterowniku można ustawić działanie instalacji ogrzewania w 12 różnych przedziałach czasowych na dobę. W ten sposób uzyskujesz komfort i optymalne oszczędności energii.

Idealny do każdego kotła

Uniwersalny: sterownik systemowy MiPro Sense współpracuje ze wszystkimi kotłami Saunier Duval produkowanymi od 2003 r. Dzięki tej kompatybilności wstecznej nie zachodzi potrzeba wymiany starego kotła, wystarczy sam nowy sterownik.

Wprowadź pulpit kontroli energii i śledź dokładnie jej zużycie

Na co dzień, co tydzień, co miesiąc, co rok? Sterownik MiPro Sense pozwala na bieżąco śledzić zużycie energii – i daje możliwość ograniczenia jej zużycia. Sterownik systemowy udostępnia przejrzyste i dokładne informacje. Stale aktualizowane wskazania umożliwiają przeprowadzenie szczegółowej analizy ogrzewania domu i zużycia ciepłej wody.

Przejrzysty układ – najwyższa łatwość obsługi

Gdy opanujesz jedno urządzenie, będziesz rozumieć wszystkie – to dzięki zharmonizowanym interfejsom sterownika systemowego MiPro Sense i nowych kotłów. Nowa koncepcja obsługi w połączeniu z czytelną strukturą menu i prostą nawigacją umożliwia bezbłędną obsługę. Ustawienie komfortowego ogrzewania i przygotowania ciepłej wody jest teraz łatwe jak nigdy.

Podobne produkty

W górę