Lista produktów producenta: SAUNIER DUVAL

Zdobyte w ostatnim czasie doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie różnego rodzaju produktów sanitarnych. Propozycja sklepu internetowego to między innymi akcesoria wytwórcy SAUNIER DUVAL. Zostały one wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co sprawia, że charakteryzują się znakomitymi parametrami technicznymi i wysoką odpornością na uszkodzenia.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Oferta naszej firmy to przede wszystkim pokojowy regulator temperatury. Pozwala on na wygodne zarządzanie temperaturą wewnątrz pomieszczeń bez konieczności ustawiania parametrów bezpośrednio na kotle. Regulator posiada zainstalowany czujnik, który na bieżąco kontroluję poziom nagrzania pokoju. Po osiągnięciu zaprogramowanej wartości, kocioł się wyłącza. Jest to gwarancją bezpieczeństwa i energooszczędności. Oferta naszej firmy to także wiszący kocioł kondensacyjny, który umożliwia podgrzewanie wody użytkowej.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich oferowanych przez nas produktów, a także do zapoznania się z ich szczegółowymi parametrami technicznymi.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów

W górę