EXCELLENT VOLARO ZESTAW ZINTEGROWANY TERMOSTATYCZNY 50MM CHROM LEWY GREX.VO50L.CR
Dostawa za darmo
Lub odbiór w Poznaniu za 9zł
Wysyłka
NazwaCena
Darmowa dostawa Za darmo!
GREX.VO50L.CR EXCELLENT
Nowe
Zintegrowany zestaw termostatyczny Volaro to funkcjonalny i elegancki komplet do instalacji na grzejnikach o podłączeniu dolnym środkowym z rozstawem przyłączy 50mm. Głowica termostatyczna pozwala na sterowanie temperaturą i zapewnia wysoki komfort użytkowania. Wszystkie elementy zestawu są dopasowane kolorystycznie i tworzą spójne połączenie z kolorami grzejników Excellent. Zestaw dostosowany do instalacji z grzejnikami o podłączeniu GZ 1/2".
Elementy zestawu:
zawór kątowy zintegrowany o rozstawie przyłączy 50 mm
- głowica termostatyczna M 30x1,5 mm
- adaptery na rury PEX ⌀ 16x2 mm
- adaptery na rury miedziane ⌀15 mm
- instrukcja montażu i użytkowania
Zintegrowany termostattak
Zakres regulacji (min.) - pozycja: *8°C
Zakres regulacji (max.) - pozycja: 528°C
Optymalna temperatura - pozycja:320°C
Maksymalna różnica cisnień1 bar
Maksymalne ciśnienie robocze10 bar
Całkowity czas reakcji22 min
Maksymalna temperatura otoczenia50°C