PURMO grzejnik Compact C22 900x500 stalowy płytowy z podłączeniem bocznym F062209005010300
Lub odbiór w Poznaniu za 9zł
Wysyłka
NazwaCena
F062209005010300 PURMO
Nowe
Grzejnik PURMO C22 900x500, moc grzewcza: 1194W (75/65/20°C), grzejnik stalowy płytowy z podłączeniem bocznym, PURMO Compact, biały RAL9016 F062209005010300
Dzięki swojej długości wynoszącej 500 mm oraz wysokości 900 mm, grzejnik PURMO C22 jest idealny do montażu zarówno w niewielkich jak i większych pomieszczeniach. Liczba standardowych przyłączy wynosząca 4 pozwala na łatwe i szybkie podłączenie grzejnika do instalacji centralnego ogrzewania.
Maksymalne ciśnienie robocze wynoszące 10 barów gwarantuje bezpieczną eksploatację grzejnika przez wiele lat. Moc cieplna EN 442 20°C - 75/65 wynosząca imponujące 1194 W sprawia, że grzejnik PURMO C22 jest w stanie skutecznie ogrzać nawet duże pomieszczenia.