Regulator temperatury Auraton T-1 RTH bezprzewodowy

Dostawa już od 30,00 zł
Lub odbiór w Poznaniu za 9zł

Wysyłka

NazwaCena
DHL 30,00 zł
DHL BEZPIECZNA PACZKA 60,00 zł
GEIS 100,00 zł
Odbiór osobisty 9,00 zł

AURLT1RTH1010 AURATON

Nowe

AURATON T-1 RTH
Jest  to nowoczesny, zbudowany w oparciu o zaawansowany mikroprocesor, ultra-oszczędny, bezprzewodowy regulator temperatury.

Podstawowe cechy produktu

Fabrycznie zamontowana bateria litowa
W regulatorze temperatury AURATON T-1 fabrycznie zamontowano najwyższej jakości litową baterię szwajcarskiej firmy z grupy SWATCH, zapewniającą nieprzerwany czas pracy regulatora AURATON T-1 do 20 lat.
Standardowe regulatory wymagają na ogół wymiany baterii raz w roku. Dlatego zwykły termostat potrzebuje w tym samym czasie od 20 do 40 baterii (powoduje to dodatkowe koszty oraz wprowadza szkodliwe substancje do środowiska).

Praca pod obciążeniem 16 A
Odbiornik AURATON RTH wyposażony został w przekaźnik mogący pracować pod obciążeniem do 16A i technologię nisko-iskrowego przełączania napięcia sieci.

Wolna od zakłóceń komunikacja między urządzeniami
AURATON T-1 oraz AURATON RTH komunikują się na częstotliwości 868 MHz niezwykle krótkimi szyfrowanymi transmisjami (4 ms) zapewniającymi sprawną i wolną od zakłóceń pracę.

Algorytm pamięci cykli załącz / wyłącz
Odbiornik AURATON RTH jest wyposażony w unikalny algorytm analizy cyklów włącz-wyłącz. Cały cykl grzania z ostatnich 24h jest zapisywany w pamięci odbiornika RTH. W przypadku utraty komunikacji z regulatorem T-1 (i/lub termometrem T-2), odbiornik RTH samoczynnie będzie realizował zapamiętany cykl załączeń / wyłączeń z ostatnich 24h. Daje to czas na przywrócenie transmisji (usunięcie zakłóceń) albo naprawę regulatora T-1 bez znaczącego pogorszenia komfortu cieplnego w sterowanym obiekcie.

W górę