Lista produktów producenta: VAILLANT

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju akcesoriów do łazienek oraz kuchni. W swojej ofercie posiadamy między innymi wanny, brodziki i baterie umywalkowe. W ramach prowadzonych działań proponujemy również produkty marki VAILLANT. Propozycja sklepu internetowego to przede wszystkim czujnik temperatury ciepłej wody użytkowej oraz specjalny granulat do napełniania neutralizatorów. Jest to materiał przeznaczony do eliminacji kwaśnego odczynu kondensatu z pieca zanim ten zostanie odprowadzony do ścieków.


Oprócz tego oferujemy również kotły kondensacyjne, które są dostępne w wielu wariantach i konfiguracjach. Dostarczane urządzenia charakteryzują się prostą i intuicyjną obsługą, co powoduje, że żadna z osób nie będzie miała problemu z ich codziennym użytkowaniem. Rosnącym zainteresowaniem cieszy się również specjalny panel sterujący umożliwiający bieżące kontrolowanie temperatury wewnątrz pomieszczeń.


Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszego sklepu oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 83 elementów

W górę