Lista produktów producenta: PERFEXIM - NEXE

Domeną naszego sklepu internetowego jest dostarczanie różnego rodzaju baterii do łazienek. Pochodzą one od renomowanego wytwórcy NEXE, dzięki czemu odznaczają się wysoką wytrzymałością na zużycia oraz uszkodzenia mechaniczne. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi baterie bidetowe. Jest to rodzaj specjalnej armatury wykorzystywanej do mycia miejsc intymnych.

Oprócz tego rosnącym zainteresowaniem cieszą się baterie czasowe umywalkowe. Są one wykorzystywane w toaletach miejsc publicznych, na przykład w galeriach handlowych oraz na dworcach. W znakomity sposób zapobiegają one pozostawieniu okręconego kranu. Specjalny mechanizm dba o to, aby woda po upływie określonego czasu została wyłączona, co może mieć znaczący wpływ na wysokość rachunków. Poza tym oferta naszego sklepu internetowego została w ostatnim czasie wzbogacona o baterie prysznicowe.

Baterie umywalkowe NEXE

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów dostępnych w ofercie naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych akcesoriów dla siebie.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 136 elementów

W górę