Lista produktów producenta: GROHE

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo różnego rodzaju sprzęty i akcesoria, które mogą być montowane w każdej łazience. Pochodzą one od renomowanego w branży producenta GROHE, co sprawia, że odznaczają się znakomitymi parametrami technicznymi i wysoką funkcjonalnością. Dzięki temu sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.


W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi baterię prysznicową z termostatem. Charakteryzuje się ona prostym montażem, co sprawia, że żadna z osób nie będzie miała problemu z właściwą instalacją akcesorium. Oprócz tego oferujemy również 2-otworowe baterie umywalkowe podtynkowe. Są one dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i stylistycznych, dzięki czemu każda z osób znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb. W ostatnim czasie rosnącym zainteresowaniem Klientów naszej firmy cieszy się również zestaw prysznicowy termostatyczny z deszczownicąZachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla siebie!


Wysoka jakość produktów GROHE, ogromne doświadczenie, doskonałe materiały oraz najnowocześniejsze metody produkcyjne, wiążą się zawsze z udzielaną naszym klientom gwarancją długoletniego użytkowania i niezawodności.   Inwestując w produkty Grohe, masz pewność, że każdy z nich to efekt idealnego balansu pomiędzy jakością, technologią a designem.


Teraz możesz korzystać z rozszerzonej 10-letniej gwarancji na wybrane  elementy podtynkowe Rapid SL, Uniset oraz Rapido.


Na produkty zakupione po 1 czerwca 2013 otrzymujesz nową, rozszerzoną gwarancję GROHE


W przypadku produktów, które zabudowywane są w ścianie, a których funkcja  jest kluczowa, gwarancja  obejmująca niezawodność ich działania jest kwestią podstawową.   Gwarancja daje tą pewność, że dokonany wybór był właściwy jeśli chodzi o jakość, technologię oraz innowacyjność danego produktu.  Dlatego też na wybrane elementy podtynkowe rozszerzyliśmy naszą gwarancję do 10 lat.


Pięć lat gwarancji GROHE


Udzielany 5-letni okres gwarancyjny obejmuje wszystkie produkty produkowane pod marką GROHE, które muszą być trwałe i najwyższej jakości. Zanim produkt zostanie wprowadzony do sprzedaży, jest poddawany licznym kontrolom obejmującym wiele tysięcy cykli obsługi. W zależności od wymogów prowadzone testy dotyczą funkcjonalności, trwałości (okresu życia produktu), wytrzymałości zastosowanego materiału i jakości zastosowanych materiałów. Badanie te pozwalają nam mieć pewność, że każdy nasz produkt na rynku będzie funkcjonował bez zarzutu przez cały okres użytkowania.


Nasza konsekwencja w koncentrowaniu się na jakości i długotrwałym użytkowaniu pozwoliła nam na objęcie funkcjonalności i niezawodności naszych produktów długoletnim okresem gwarancyjnym. Nasza 5-letnia gwarancja obowiązuje na wszystkie  produkty, które już zostały lub będą wyprodukowane pod marką GROHE.


Za każdym razem kiedy korzystasz z funkcjonalnych produktów GROHE, czujesz się komfortowo, gdyż wiesz, że na produktach GROHE możesz po prostu polegać.


na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 192 elementów

W górę