W naszym sklepie mogą Państwo dokonać płatności w następujący sposób:

1. Przelew na konto
Płatności przelewem przyjmujemy na nasze konto w banku ING BANK ŚLĄSKI.
Przelewy księgowane są następnego dnia roboczego po ich zleceniu przez Konsumenta.
W przypadku anulowania zamówienia, które zostało wcześniej opłacone przelewem, zwracamy wpłaconą kwotę na konto Konsumenta.
Nie dotyczy to zaliczek na produkty, które sprowadzane są „na zamówienie” Konsumenta.
Numer konta ING Bank Śląski:
44 1050 1520 1000 0023 2689 8406
Dane do przelewu:
WOD-TECH s.c. Aniela Ziarczyk , Jarosław Ziarczyk

ul.Sikorskiego 3/4

61-534 Poznań
 
2. Płatność przelewem online
Przelew online – forma płatności elektronicznej obsługiwana przez PayU S.A. (mTransfer, MultiTransfer, Przelew24BZWBK, Pekao24Przelew, BPH, Inteligo, Nordea, iPKO, ING, Raiffeisen Bank, Millennium, BGŻ, Kredyt Bank, Polbank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Invest Bank, Meritum Bank, Eurobank, Alior Bank, Alior Sync, Crédit Agricole).
UWAGA!!! 
Do każdej transakcji doliczamy 2.9% wartości zamówienia. Spowodowane jest to dodatkowymi kosztami przy płatnościach elektronicznych (prowizje)
 
3. Płatność kartą płatniczą
Kartą płatniczą (Visa, Mastercard) - każda transakcja płatności kartą jest w sposób bezpieczny autoryzowana przez PayU S.A. (co może chwilę potrwać). Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.
UWAGA!!! 
Do każdej transakcji doliczamy 2.9% wartości zamówienia. Spowodowane jest to dodatkowymi kosztami przy płatnościach elektronicznych (prowizje)

Dodatkowo istnieje także możliwość płatności kartą w Punkcie Odbioru. Informujemy, że wszystkie ceny w sklepie wodtech.pl zawierają 1% rabatu, który nie jest uwzględniany przy płatności kartą płatniczą.

3. Płatność przy odbiorze
Zapłata za zamówiony towar następuje przy odbiorze przesyłki.
Opłatę za zamówienie należy uiścić kurierowi podczas dostarczenia przesyłki.
 
4. Płatność gotówką

W przypadku wyboru opcji odbioru osobistego w naszym sklepie stacjonarnym lub transportu własnego Wodtech.pl

5. Wystawianie Faktur VAT

Na każdy sprzedawany przez nas towar wystawiamy fakturę VAT lub fakturę imienną według danych podanych w zamówieniu.
Datą faktury (sprzedaży) jest data wysyłki towaru nie mamy możliwości by ją zmienić.

W trosce o środowisko naturalne wprowadziliśmy system faktur elektronicznych.

Dzięki fakturom elektronicznym, każdy Klient może przyczynić się do zmniejszenia ilości zużywanego papieru, a co za tym idzie do ograniczenia liczby wycinanych drzew.

Co jeszcze daje rezygnacja z faktur w formie papierowej?

    - wygoda - żeby odebrać e-fakturę wystarczy Ci tylko dostęp do Internetu. Mając dostęp do swojego maila, fakturę masz zawsze pod ręką.
   - bezpieczeństwo - nie ma możliwości, byś zgubił fakturę. Możesz przechowywać ją na swojej skrzynce email, dysku komputera lub zapisać na dowolnym nośniku. Nawet jeśli zdarzy się, że zgubisz swoją fakturę zawsze możesz się z nami skontaktować, a my ją Tobie dostarczymy ponownie w formie elektronicznej na skrzynkę mailową.
    - porządek i oszczędność miejsca - nie musisz już gromadzić papierowych dokumentów, trzymać ich w teczkach czy segregatorach. Wszystkie faktury możesz zapisać w jednym folderze na swoim dysku.


Fakturę elektroniczną wyślemy na Państwa adres email gdy tylko zamówienie zostanie spakowane w naszym magazynie. Otrzymanie wiadomości z dokumentem zakupu oznacza, iż paczka z zamówieniem została przygotowane do wysyłki i zostanie przekazana firmie kurierskiej najpóźniej następnego dnia roboczego.
W przypadku odbioru osobistego faktury są wystawiane w formie papierowej.

Jeśli nie przekonaliśmy Cię do faktur elektronicznych i chcesz otrzymywać tradycyjne faktury papierowe lub w celu uzyskania duplikatu faktury, prosimy o kontakt z naszym sklepem:
sklep@wodtech.pl lub 618 33 55 21.


NASI PRODUCENCI

Starając się sprostać Waszym wysokim wymaganiom wciąż doskonalimy i poszerzamy nasz asortyment. Dostarczamy produkty wielu kategorii i najbardziej znanych i cenionych producentów, takich jak: Omnires, Kludi, KOLO, Sanplast, Besco, Viessmann i wielu innych.

Newsletters

W górę