Regulator temperatury Auraton R25 RT bezprzewodowy

Dostawa już od 30,00 zł
Lub odbiór w Poznaniu za 9zł

Wysyłka

NazwaCena
DHL 30,00 zł
DHL BEZPIECZNA PACZKA 60,00 zł
GEIS 100,00 zł
Odbiór osobisty 9,00 zł

AURLA0R251010 AURATON

Nowe

DOSTĘPNOŚĆ-NA ZAMÓWIENIE

Cena brutto:300,00 zł

AURATON 2025 RTH
Najnowszy w ofercie bezprzewodowy regulator temperatury.
Jest całkowicie nową konstrukcją znanego i docenianego modelu AURATON 2005 TX Plus.
Nowy design, histereza 0,4°C, jeszcze łatwiejsze programowanie, bardziej czytelny i podświetlany 3-kolorowy wyświetlacz,
O połowę mniejsze zużycie energii pozwala na pracę na bateriach litowych do 10lat, licznik czasu pracy urządzenia grzewczego oraz 10 programów, w tym 7 modyfikowalnych przez użytkownika. Niezależny program urlopowy. Inteligentna współpraca z innymi urządzeniami systemu LMS - Logic Managing System.

Podstawowe cechy produktu

Dożywotnia gwarancja na upgrade oprogramowania
Wszystkie produkty Auraton z serii LMS (Logic Managing System) są w istocie minikomputerami optymalizującymi zużycie energii, parametry transmisji, algorytmy sterowania i wiele innych. Lars jako producent tej serii wyrobów prowadzi ciągłe badania, ulepszając procedury działania. Aby zapewnić klientowi zawsze najnowsze oprogramowanie i optymalne algorytmy, tam gdzie to jest możliwe, LARS zapewnia swoim klientom, dożywotnią gwarancję na upgrade oprogramowania do najnowszej, komercyjnej wersji. Klient opłaca wyłącznie koszt przesyłki urządzenia do serwisu i z serwisu.

Praca pod obciążeniem do 16A
Odbiornik AURATON RTH został wyposażony w przekaźnik mogący pracować pod obciążeniem do 16A i technologię nisko-iskrowego przełączania napięcia sieci (znikome zużycie styków przekaźnika).

Wolna od zakłóceń komunikacja między urządzeniami
AURATON 2025 RTH oraz AURATON RTH komunikują się na częstotliwości 868 MHz niezwykle krótkimi szyfrowanymi transmisjami (4 ms) zapewniającymi sprawną i wolną od zakłóceń pracę (4 mld kodów).

Algorytm pamięci cykli załącz / wyłącz
Odbiornik AURATON RTH jest wyposażony w unikalny algorytm analizy cyklów włącz-wyłącz. Cały cykl grzania z ostatnich 24h jest zapisywany w pamięci odbiornika RTH. W przypadku utraty komunikacji z regulatorem, odbiornik RTH samoczynnie będzie realizował zapamiętany cykl załączeń / wyłączeń z ostatnich 24h. Daje to czas na przywrócenie transmisji (usunięcie zakłóceń) albo naprawę regulatora bez znaczącego pogorszenia komfortu cieplnego w
sterowanym obiekcie.

Podświetlany wyświetlacz LCD
Dzięki podświetlanemu ekranowi możemy nadzorować pracą urządzenia nawet w słabo oświetlonym pomieszczeniu

Czujnik oświetlenia
Dla zwiększenia żywotności baterii regulator wyposażono w unikalną funkcję czujnika oświetlania. W ciemnym pomieszczeniu ekran zostanie wygaszony. Wciśnięcie dowolnego przycisku lub światło powyżej 1 luksa ponownie włącza ekran.

Rozbudowany tryb urlopowy
Od 1h do 99 dni z niezależną temperaturą.


Licznik czasu pracy urządzenia grzewczego

Podobne produkty

W górę