Półokrągłe - Półokrągłe 90cm 

Brodziki półokrągłe 90 cm – optymalne połączenie komfortu i oszczędności miejsca

Półokrągły brodzik to naprawdę wygodne rozwiązanie, które od lat pojawia się zarówno w małych, jak i w dużych łazienkach. Brodziki dostępne są w bardzo szerokiej palecie rozmiarów i niemal każdy znajdzie wśród nich propozycję dla siebie. Do modeli, które cieszą się dużą popularnością, zaliczają się brodziki półokrągłe 90 cm – to rozmiar, który zapewnia komfort użytkowania, a jednocześnie pozwala zaoszczędzić nieco cennej, łazienkowej przestrzeni.

Efektowny design i pożądana funkcjonalność 

Współczesne brodziki półokrągłe 90 cm to propozycje, które oferują nie tylko znaną wszystkim od lat funkcjonalność, ale i atrakcyjną, świeżą stylistykę. Modele tego typu dostępne są w bardzo zróżnicowanych głębokościach i przynajmniej kilku stylowych kolorach. Bez względu na to, czy szukasz klasyki, czy fascynuje Cię nowoczesność, z pewnością znajdziesz wśród nich coś dla siebie.

Półokrągły brodzik 90 cm w klasycznych i nowoczesnych odsłonach 

Zobacz naszą ofertę półokrągłych brodzików 90 cm i wybierz model, który pozwoli Ci stworzyć piękną oprawę łazienki. Nasz asortyment obejmuje między innymi brodziki wyjątkowo płytkie, które doskonale komponują się z płaszczyzną podłogi. W kolekcji nie zabrakło także brodzików wpuszczanych w posadzkę, modeli zabudowanych i brodzików głębokich, które mogą stać się alternatywą dla wanny. 

Jest 92 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 92 elementów

W górę