Półokrągłe - Półokrągłe 120cm 

Komfortowe brodziki półokrągłe 120 cm 

Brodzik to doskonały pomysł na wygodną strefę kąpielową. To rozwiązanie, które szczególnie cenione jest przez miłośników szybkich kąpieli i właścicieli niewielkich łazienek. Jego istotną zaletą jest również duże zróżnicowanie w zakresie rozmiarów – pozwala ono dopasować model do niemal każdego pokoju kąpielowego. Osobom, którym zależy na naprawdę wygodnej strefie higieny, z pewnością przypadną do gustu duże brodziki półokrągłe 120 cm. 

Wygodna strefa kąpielowa do małych i dużych łazienek

Półokrągły brodzik 120 cm znakomicie sprawdzi się zarówno w mniejszych, jak i w większych pokojach kąpielowych. Umiejscowiony w rogu łazienki stworzy naprawdę wygodną strefę higieny i pozwoli maksymalnie wykorzystać metraż pomieszczenia. Dzięki swojej funkcjonalności i specyficznej budowie brodzik bywa wykorzystywany zarówno jako podstawowy element strefy kąpielowej, jak i jako uzupełnienie klasycznej wanny. 

Półokrągłe brodziki 120 cm od renomowanych producentów

Aranżacja łazienki to inwestycja na lata, dlatego warto zadbać o to, by wybrane do niej sprzęty charakteryzowały się jakością i funkcjonalnością. Mając to na uwadze, przygotowaliśmy linię dużych, wygodnych brodzików półokrągłych 120 cm od znanych i cenionych producentów. Nasze produkty wykonane są z solidnych materiałów i wyróżniają się przyjemnym dla oka designem. Wybierz jeden z nich i przekonaj się, że stworzenie pięknej, a zarazem praktycznej łazienki to przysłowiowa bułka z masłem!

Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

W górę