Półokrągłe - Półokrągłe 100cm 

Brodziki półokrągłe 100 cm – stworzone z myślą o wygodzie

Duży brodzik półokrągły 100 cm to idealna propozycja dla osób, którym zależy na pokaźnym, w pełni komfortowym prysznicu. Doskonale sprawdzi się jako filar strefy higieny w małych łazienkach, znakomicie uzupełni też duże pokoje kąpielowe z wanną. Dzięki specyficznemu kształtowi świetnie nadaje się do montażu w narożniku – co pozwala zagospodarować go w sposób praktyczny i zaoszczędzić nieco miejsca. 

Klasyczna biel, stylowa szarość, a może modna czerń?

Półokrągłe brodziki 100 cm to nie tylko wygoda użytkowania, ale i masa aranżacyjnych możliwości. Modele w tym rozmiarze dostępne są zarówno w wersji klasycznej, jak i w modnym wariancie bardzo płytkim. Co więcej, nowoczesne brodziki występują w kilku stylowych kolorach – poza tradycyjną bielą do wyboru masz także subtelną szarość i elegancką czerń. 

Duże brodziki półokrągłe 100 cm – funkcjonalna łazienka na wyciągnięcie ręki

Jeśli rozglądasz się za pokaźnym brodzikiem, który pomoże Ci urządzić funkcjonalną łazienkę, to nasze propozycje powinny przypaść Ci do gustu. W ofercie sklepu czekają na Ciebie brodziki półokrągłe 100 cm, dostępne w kilku ciekawych wariantach. Proponujemy Ci zarówno brodziki typowo narożne, jak i przyścienne. Produkty dostępne są w kilku praktycznych głębokościach i w trzech eleganckich barwach. Sprawdź, który z nich najlepiej pasuje do Twojej wizji idealnej łazienki!

Jest 25 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów

W górę