Kwadratowe - Kwadratowe 90cm 

Brodziki kwadratowe 90 cm – wygodny rozmiar i atrakcyjny design

Wybór odpowiedniego brodzika bardzo często uzależniony jest od wielkości samej łazienki. Poszukując idealnego rozwiązania, warto jednak pamiętać o tym, że rozmiar kabiny prysznicowej wpływa na wygodę jej codziennego użytkowania. Jeśli zależy Ci na tym, by była ona możliwie jak największa, to strzałem w dziesiątkę może okazać się jeden z dużych brodzików kwadratowych 90 cm.

Kwadratowy brodzik 90 cm – na krótsze i dłuższe kąpiele

Pokaźny brodzik kwadratowy 90 cm doskonale sprawdzi się w tych łazienkach, w których kabina prysznicowa ma stanowić podstawę strefy higieny. Będzie on również ciekawą propozycją dla osób, które mogą pozwolić sobie na uzupełnienie wanny stosunkowo dużą kabiną. Brodziki w takim rozmiarze z pewnością przypadną do gustu zarówno wielbicielom krótkich kąpieli odświeżających, jak i dłuższego relaksu pod prysznicem. 

Klasyczne i nowoczesne brodziki kwadratowe 

Ze względu na to, że brodziki kwadratowe 90 cm to komfortowe i popularne modele, przygotowaliśmy ich sporą kolekcję. Znajdziesz w niej zarówno brodziki tradycyjne, jak i te szczególnie płytkie lub szczególnie głębokie. Co więcej, w ofercie nie zabrakło również modeli w zróżnicowanych kolorach, wśród których można wymienić nie tylko biel, ale i beż, szarość oraz czerń. Zobacz nasze kwadratowe brodziki i wybierz model, który stanie się wygodną strefą higieny i prawdziwą ozdobą Twojej łazienki!

Jest 85 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 85 elementów

W górę