Kwadratowe - Kwadratowe 75cm 

Stylowe brodziki kwadratowe 75 cm 

Praktyczne brodziki znakomicie uzupełnią niemal każdą łazienkę. Z pewnością można zaliczyć je do wyposażenia, które zapewnia wygodę użytkowania i pozwala zaoszczędzić naprawdę sporo cennego miejsca. Do bardzo praktycznych, a zarazem stylowych propozycji, zaliczają się np. brodziki kwadratowe 75 cm. To modele, które zgrabnie uzupełnią zarówno mniejsze, jak i większe pokoje kąpielowe. 

Prosty brodzik kwadratowy idealny do łazienki w każdym stylu

Kwadratowe brodziki 75 cm wyróżniają się prostym designem, który ładnie komponuje się z wystrojem klasycznym i nowoczesnym. Modele o takim kształcie i rozmiarze oferują Ci również wiele możliwości aranżacyjnych – świetnie prezentują się zarówno w narożniku, jak i w centralnej części łazienki. 

Kwadratowe brodziki 75 cm w nowoczesnych odsłonach 

Nawet najprostsze wyposażenie łazienki może wyglądać naprawdę stylowo – nasze kwadratowe brodziki 75 cm są tego znakomitym dowodem. Znajdziesz wśród nich szeroki wybór nowoczesnych modeli o bardzo ładnym i praktycznym designie. Znakomicie uzupełni on niemal każdy pokój kąpielowy i z pewnością długo nie wyjdzie z mody. Zobacz linię naszych kwadratowych brodzików i wybierz solidny sprzęt, który posłuży Ci przez kolejne lata!

Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

W górę