Wysoka klasa połączona z nowoczesnością

Posted By: Wod Tech In: Sub Category 1 On: czwartek, grudzień 20, 2018 Comment: 0 Hit: 183

Wanny wolnostojące to na pewno marzenie nie jednej kobiety. Wygoda oraz elegancja w jednym a do tego poczucie wysokiej estetyki. Dużym atutem wanien wolnostojących jest...

Wanny wolnostojące to na pewno marzenie nie jednej kobiety. Wygoda oraz elegancja w jednym a do tego poczucie wysokiej estetyki. Dużym atutem wanien wolnostojących, są większe możliwości, podczas aranżacji wnętrza. Pozwalają nam na lepsze zagospodarowanie łazienkowej przestrzeni oraz są bardziej funkcjonalne. Należy pamiętać, że wanna to jeden z najważniejszych elementów w naszej łazience, dlatego też jej wybór powinien być dokładnie przemyślany.

Owale i okręgi.

 

Wanny wolnostojące to niezaprzeczalnie niebanalny design. Charakteryzują się również niebanalną stylistyką, a co najważniejsze stają się coraz bardziej popularne. Na rynku spotkamy się z szerokim wyborem wanien, co umożliwia nam indywidualne dostosowanie do swoich oczekiwań. Możemy znaleźć wanny marmurowe, stalowe lub akrylowe. Na szczęście w tym miejscu nie musimy ograniczyć swojej wyobraźni i możemy zdecydować się na nieco odważniejsze materiały, jak kamień, miedz czy drewno. Wanny wolnostojące posiadają swoje, dwa odmienne rodzaje, okrągłe oraz owalne. Te pierwsze, najczęściej wykorzystuje się mając dużą przestrzeń w łazience bądź osobny kąpielowy salon. To wszystko dlatego, że wanny okrągłe zajmują znacznie więcej miejsca niż te owalne. Popyt na wolnostojące wanny stale rośnie i dlatego też na rynku zaczyna pojawiać się ich coraz więcej.

Aranżacja łazienki z wanną wolnostojącą.

 

Jak już wcześniej wspomnieliśmy wanna wolnostojąca daje większe możliwości. Często spotyka się pomieszczenia, w których wanna usytuowana jest na środku łazienki. Taki sposób rozmieszczenia daję złudzenie powiększenia przestrzeni i klimatu SPA. Decydując się na taki rodzaj wanny, warto wcześniej, wziąć pod uwagę styl, w jakim przygotowujemy naszą łazienkę, jej wymiary oraz funkcję wanny. Często wykorzystuję się je, jedynie do przełamania kolorystyki pomieszczenia lub ozdoby. W późniejszym etapie, zastanówmy się, który rodzaj będzie dla naszej łazienki odpowiedniejszy. Wanny prostokątne czy przyścienne, na koniec zostaje nam dobór podparcia. Możemy zdecydować się na oryginalne nóżki bądź umieścić naszą wannę bezpośrednio na płytkach.

Comments

Leave your comment

W górę