Do czego służy bidet w łazience?  

Posted By: Wod Tech In: Sub Category 1 On: czwartek, grudzień 20, 2018 Comment: 0 Hit: 204

Bidety stały się bardzo popularnym dodatkiem w łazienkowej przestrzeni. Idealnie wpasowują się w wyposażenie oraz zaskakują swoją funkcjonalnością. 

Bidety stały się bardzo popularnym dodatkiem w łazienkowej przestrzeni. Idealnie wpasowują się w wyposażenie oraz zaskakują swoją funkcjonalnością. Bidety swoim kształtem przypominają nieco, misy ustępowe i służą do szybkiego podmywania miejsc intymnych. Bidety, w szczególności, cenione są przez osoby, które cenią sobie wysoką higienę. Przez pryzmat zastosowania bidetu, najczęściej montuję się go tuż obok misy sedesowej.

Jak dobrać odpowiedni bidet?

 

Urządzenie łazienki to nie lada wyczyn, dlatego ważne jest, aby idealnie dopasować wszystkie akcesoria. Decydując się na bidet, warto kupić taki, który w kolekcji posiada również sedes. Pozwoli to nam na idealne dopasowanie i nienaganny wygląd. Montaż bidetu uzależniony jest ściśle od rodzaju sedesu. Jeśli posiadamy sedes stojący, przytwierdzany do podłogi, warto zaopatrzyć się w identyczny bidet, który również stoi na płytkach. Wyeliminuję to zauważalną różnicę pomiędzy akcesoriami. Bidety wykonane są z ceramiki, najczęściej nieszkliwione oraz szkliwione. Jedyną, znaczącą różnicą jest wytrzymałość. Bowiem szkliwione, posiadają większą odporność na uszkodzenia. Dlaczego do produkcji bidetów wykorzystuję się ceramikę? Ponieważ, jest to jeden z nielicznych materiałów, spełniający najcięższe testy wytrzymałościowe. Idealnie radzi sobie ze zmiennością temperatur i nie jest podatny na pęknięcia czy przebarwienia.

Rodzaje bidetów.

 

Jeśli nasza łazienka posiada większe wymiary, warto jest zaopatrzyć się w taki bidet. Akcesoria te możemy podzielić ze względu na rodzaj montowania, tak jak w przypadku mis sedesowych, czyli na wiszące i stojące. Równie podobnie jest w przypadku ich wymiarów. Możemy je kupować nawet w kompletach, dzięki czemu mamy gwarancję idealnego dopasowania, obu przedmiotów. Oprócz rodzaju montowania i wielkości, bidety możemy podzielić również na kolory. Najbardziej popularnym wśród klientów, stał się bidet biały, który jest najczęściej spotykany w domowych łazienkach. Lecz jeśli chcemy się wyróżnić możemy, na zamówienie, zakupić bidet beżowy, zielony, granatowy czy też błękitny. Warto wspomnieć, że zarówno kolor biały jak i inne kolory nieco różnią się, między konkurencją. Dlatego ważne jest, aby wyposażyć swoją łazienkę u jednego producenta.

Comments

Leave your comment

W górę